wrz 22 2015

Z RYTMIKĄ W TLE

ŚWIAT MUZYKI W PRZEDSZKOLU

DZISIAJ Przedstawiam publikacje, z których korzystam na zajęciach z rytmiki. Zachęcam do zakupienia, naprawdę warto.

Rozspiewane przedszkole i "Wesołe nutki-piosenki naszego dziecinstwa" pod redakcją Katarzyny Nowakowskiej,
"Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali" - Katarzyna Zachwatowicz Jasieńska, to jest wersja z dwoma płytami
"Piosenki dla przedszkolaka" - Ewa Stadtmuller, Danuta Zawadzka
"Kalendarz muzyczny w przedszkolu" Urszula Smoczyńska dostępny na allegro, ale też w internecie
"Konspekty zajęć rytmiczno - umuzykalniających dla grupy 5-6 latków na cały rok" Marzena Staniek
płyta z piosenkami BOŻENA FORMA można zamówić w necie
MARIA CuKIERÓWNA - Zajecia umuzykalniające w przedszkolu (stara ale super ksiazka z nutami na cały rok)
"Pląsy z brodą" 3 płyty pani Marii Tomaszewskiej mozna kupić w internecie po wpisaniu w google, na pewno pojawią się sklepy
Te wszystkie płyty mają zarówno piosenki jak i podkłady także można spokojnie kupować. Jeszcze polecam "Kiedy maluchy zmieniają się w zuchy" - piosenki można pobrać z chomikuj.pl wersja instrumentalna i zwykła. Wspaniałym dodatkiem są też piosenki "bajeczki pioseneczki", "Hopsanki zabawianki" oraz "śpiewające brzdące". POLECAM KAŻDEJ RYTMICZCE:)

praca moją pasją : : rytmika
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)